Bytový komplex

On Květen 26, 2014, Posted by , With Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bytový komplex

V bytových domech, rodinných domech a bytech instalujeme kamerový systém především z důvodu ochrany před zloději a vandaly. Bezpečnostní kamery chrání novou fasádu, výtahy, schránky, dveře a zvonková tabla.

Kamery mají také psychologický efekt a pachatele odradí, pokud vidí že jsou v objektu nainstalovány.

Obraz můžeme připojit do místního televizního rozvodu, takže každý obyvatel domu si může na televizi kamery naladit. Kamery jsou v antivandal provedení, proto je nelze jednoduše zničit ani ukrást.

Pokud chcete kontrolovat také výtahové kabiny, můžeme doporučit skryté kamery, kdy vypadají jako normální pohybové čidlo nebo můžeme kameru skrytě namontovat tak, že nejdou rozeznat.

Pro instalaci do bytů Vám nabízíme kamery, které nahrávají obraz do své interní paměti a pouze při pohybu. Takovou kameru lze připojit na TV a přehrát nahraný obraz, takže není vyžadované žádné další nahrávací zařízení (rekordér, počítač).
Kamerové systémy a legislativa
Kamerové systémy které obraz ukládají, je nutné registrovat na Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ). Veškeré potřebné podklady pro registraci s Vám připravíme a před samotnou instalací registraci na ÚOOÚ provedeme.

Instalovat začneme pouze po úspěšné registraci, takže provoz kamerového systému v bytovém domě je v souladu s právním řádem.
Kamerové systémy pro bytové a rodinné domy
Uvádíme několik příkladů, jak může vypadat sestava bezpečnostních kamer pro Váš rodinný nebo bytový dům.

Příklady vhodných kamer / kamerové sety

Comments are closed.